DISC824M
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DISC824M
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 860MHZ DOME NMO BASE MT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DISC824M
Αριθμός εξαρτήματος DISC824M Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 860MHZ DOME NMO BASE MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1566 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Base Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.750" (19.05mm) Κέρδος 3dBi
Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 896MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 860MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 860MHz Dome RF Antenna 824MHz ~ 896MHz 3dBi Connector, NMO Base Mount εφαρμογές -