CWB4065C
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CWB4065C
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Φύλλα δεδομένων: CWB4065C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWB4065C
Αριθμός εξαρτήματος CWB4065C Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1286 pcs Φύλλο δεδομένων CWB4065C.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 200W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Base Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 37.500" (952.50mm)
Κέρδος 5dB Εύρος συχνότητας 406MHz ~ 430MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 418MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 418MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 430MHz 5dB Connector, NMO Base Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWB4405CS
CWB4405CS
Περιγραφή: RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 1255 pcs
Κατεβάστε: CWB4405CS.pdf
RFQ
CWB47
CWB47
Περιγραφή: RF ANT 49MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 1047 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CWB27S
CWB27S
Περιγραφή: RF ANT 28MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 886 pcs
Κατεβάστε: CWB27S.pdf
CWB42
CWB42
Περιγραφή: RF ANT 45MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: CWB42.pdf
CWB27
CWB27
Κατεβάστε: CWB27.pdf
CWB4405C
CWB4405C
Κατεβάστε: CWB4405C.pdf
CWB30S
CWB30S
Περιγραφή: RF ANT 32MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 877 pcs
Κατεβάστε: CWB30S.pdf
CWB37
CWB37
Περιγραφή: RF ANT 42MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: CWB37.pdf
CWB37S
CWB37S
Σε απόθεμα: 886 pcs
Κατεβάστε: CWB37S.pdf
CWB42S
CWB42S
Κατεβάστε: CWB42S.pdf
CWB30
CWB30
Κατεβάστε: CWB30.pdf
CWB47CO
CWB47CO
Περιγραφή: ANT WHIP/WB 1/4/47-54MHZ
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών