CWB1383S
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CWB1383S
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 144MHZ WHIP STR NMO BASE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWB1383S
Αριθμός εξαρτήματος CWB1383S Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 144MHZ WHIP STR NMO BASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1395 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 200W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Base Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) -
Κέρδος 3dB Εύρος συχνότητας 138MHz ~ 150MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 144MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 144MHz Whip, Straight RF Antenna 138MHz ~ 150MHz 3dB Connector, NMO Base Mount