BB4505CSG
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BB4505CSG
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Φύλλα δεδομένων: BB4505CSG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BB4505CSG
Αριθμός εξαρτήματος BB4505CSG Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1544 pcs Φύλλο δεδομένων BB4505CSG.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Base Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 37.000" (939.80mm) Κέρδος 5dBi
Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount εφαρμογές -