BB1360WS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BB1360WS
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 155MHZ WHIP STR NMO MAG
Φύλλα δεδομένων: BB1360WS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BB1360WS
Αριθμός εξαρτήματος BB1360WS Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 155MHZ WHIP STR NMO MAG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1405 pcs Φύλλο δεδομένων BB1360WS.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Magnetic, Trunk
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 19.500" (495.30mm)
Κέρδος 4dBi Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 155MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 155MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 174MHz 4dBi Connector, NMO Magnetic, Trunk
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BB1442NR
BB1442NR
Περιγραφή: RF ANT 159MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 2047 pcs
Κατεβάστε: BB1442NR.pdf
RFQ
BB141,115
BB141,115
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE VAR CAP 6V SOD-523
Σε απόθεμα: 4002 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BB132S
BB132S
Περιγραφή: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO 23"
Κατεβάστε: BB132S.pdf
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE UHF VAR CAP 30V SOD323
Κατεβάστε:
BB132R
BB132R
Περιγραφή: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: BB132R.pdf
BB1442NS
BB1442NS
BB1442N
BB1442N
Κατεβάστε: BB1442N.pdf
BB1323S
BB1323S
Περιγραφή: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: BB1323S.pdf
BB1360W
BB1360W
Κατεβάστε: BB1360W.pdf
Περιγραφή: WHIP MC CTP 137-150MHZ 149MH BK
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών