BB1322WS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BB1322WS
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 132MHZ WHIP STR NMO BASE
Φύλλα δεδομένων: 1.BB1322WS.pdf2.BB1322WS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BB1322WS
Αριθμός εξαρτήματος BB1322WS Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 132MHZ WHIP STR NMO BASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1770 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BB1322WS.pdf2.BB1322WS.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Base Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 40.157" (102.00cm)
Κέρδος 2.4dB Εύρος συχνότητας 132MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 132MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 132MHz Whip, Straight RF Antenna 132MHz ~ 174MHz 2.4dB Connector, NMO Base Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BB1322W
BB1322W
Σε απόθεμα: 1767 pcs
Κατεβάστε: BB1322W.pdf
RFQ
BB131,115
BB131,115
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE VHF VAR CAP 30V SOD323
Σε απόθεμα: 618155 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BB1323S
BB1323S
Περιγραφή: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: BB1323S.pdf
BB120-II
BB120-II
Κατασκευαστές: Fluke Electronics
Περιγραφή: BB120-II, SET OF 2 BANANA TO BNC
Κατεβάστε: BB120-II.pdf
BB132S
BB132S
Περιγραφή: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO 23"
Κατεβάστε: BB132S.pdf
BB132R
BB132R
Περιγραφή: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: BB132R.pdf
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE UHF VAR CAP 30V SOD323
Κατεβάστε:
BB1323R
BB1323R
Κατεβάστε: BB1323R.pdf
BB1322NR
BB1322NR
Κατεβάστε: BB1322NR.pdf
BB132
BB132
Περιγραφή: RF ANT 530MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: BB132.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών