B1443GD37
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: B1443GD37
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 159MHZ WHIP STR NMO 37"
Φύλλα δεδομένων: B1443GD37.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του B1443GD37
Αριθμός εξαρτήματος B1443GD37 Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 159MHZ WHIP STR NMO 37" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2818 pcs Φύλλο δεδομένων B1443GD37.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Base Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 48.125" (122.24cm)
Κέρδος 3dBi Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 159MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 159MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 174MHz 3dBi Connector, NMO Base Mount