AB150/450CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 162/460MHZ WHIP STR NMO
Φύλλα δεδομένων: AB150/450CS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AB150/450CS
Αριθμός εξαρτήματος AB150/450CS Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 2683 pcs Φύλλο δεδομένων AB150/450CS.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 2
τοποθέτηση Τύπος Base Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 38.000" (965.20mm) Κέρδος 0dB
Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz), UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 162MHz, 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 162MHz, 460MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz 0dB Connector, NMO Base Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AB1290B-LW100-R
AB1290B-LW100-R
Κατασκευαστές: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή: PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
Σε απόθεμα: 81543 pcs
Κατεβάστε: AB1290B-LW100-R.pdf
RFQ
AB150/450C
AB150/450C
Σε απόθεμα: 3402 pcs
Κατεβάστε: AB150/450C.pdf
RFQ
Περιγραφή: RF ANT 146/445MHZ WHIP STR 38"
Κατεβάστε:
AB15400
AB15400
Περιγραφή: ANT WHIP AB 1/4 1540MHZ
Κατεβάστε:
AB150
AB150
Περιγραφή: RF ANT 150MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: AB150.pdf
AB1290B
AB1290B
Κατασκευαστές: PUI Audio, Inc.
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
Κατεβάστε: AB1290B.pdf
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
Κατεβάστε: AB1541.pdf
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
Κατεβάστε: AB1541B-LW100-R.pdf
AB150S
AB150S
Κατεβάστε: AB150S.pdf
AB1548B-2
AB1548B-2
Περιγραφή: PIEZO CERAMIC BENDER 20VP-P 2000
Κατεβάστε: AB1548B-2.pdf
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
Κατεβάστε: AB1548B.pdf
AB14
AB14
Κατασκευαστές: Knowles Voltronics
Περιγραφή: CAP TRIMMER
Κατεβάστε: AB14.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών