A150/450CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 162/460MHZ WHIP STR NMO
Φύλλα δεδομένων: 1.A150/450CS.pdf2.A150/450CS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A150/450CS
Αριθμός εξαρτήματος A150/450CS Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 2592 pcs Φύλλο δεδομένων 1.A150/450CS.pdf2.A150/450CS.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 2
τοποθέτηση Τύπος Base Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 38.000" (965.20mm) Κέρδος 0dB
Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz), UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 162MHz, 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 162MHz, 460MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz 0dB Connector, NMO Base Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A150
A150
Περιγραφή: RF ANT 162MHZ WHIP STR NMO BASE