L1T2-6570000002900
LUMILEDSLUMILEDS
LUMILEDS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED 6500K 70CRI WHT SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.L1T2-6570000002900.pdf2.L1T2-6570000002900.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος L1T2-6570000002900 Κατασκευαστής LUMILEDS
Διαθέσιμη ποσότητα 49458 pcs Φύλλο δεδομένων 1.L1T2-6570000002900.pdf2.L1T2-6570000002900.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.8V Οπτική γωνία 120°
Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 3°C/W Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm) Σειρά LUXEON TX
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead Exposed Pad
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 140 lm/W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.12mm)
Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος 275 lm (Typ) Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting LUXEON TX White, Cool 6500K 2.8V 700mA 120° 2-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 1.2A Χρώμα White, Cool