PTG.M0.6NL.LC65NZ
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PTG.M0.6NL.LC65NZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTG.M0.6NL.LC65NZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4277 pcs Φύλλο δεδομένων PTG.M0.6NL.LC65NZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)