PRA.M1.0NL.LC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PRA.M1.0NL.LC39NZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRA.M1.0NL.LC39NZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4135 pcs Φύλλο δεδομένων PRA.M1.0NL.LC39NZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)