PKJ.1B.304.CYCD62
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PKJ.1B.304.CYCD62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PKJ.1B.304.CYCD62 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5779 pcs Φύλλο δεδομένων PKJ.1B.304.CYCD62.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome