PHG.3B.308.CYMD11Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN INLINE RCPT
Φύλλα δεδομένων: PHG.3B.308.CYMD11Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PHG.3B.308.CYMD11Z Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 4022 pcs Φύλλο δεδομένων PHG.3B.308.CYMD11Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 8
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome