PHG.1K.304.CYMC55Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PHG.1K.304.CYMC55Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PHG.1K.304.CYMC55Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4891 pcs Φύλλο δεδομένων PHG.1K.304.CYMC55Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1K
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome