PHB.0B.305.CYMD52Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PHB.0B.305.CYMD52Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PHB.0B.305.CYMD52Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5116 pcs Φύλλο δεδομένων PHB.0B.305.CYMD52Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 5
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PHB.0B.307.CLLD52
PHB.0B.307.CLLD52
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 4516 pcs
Κατεβάστε: PHB.0B.307.CLLD52.pdf
RFQ
PHB.0B.305.CYMD52
PHB.0B.305.CYMD52