PHB.0B.304.CYMD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PHB.0B.304.CYMD42Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PHB.0B.304.CYMD42Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων PHB.0B.304.CYMD42Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome