PFJ.3B.316.CYBD92
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PFJ.3B.316.CYBD92.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFJ.3B.316.CYBD92 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4935 pcs Φύλλο δεδομένων PFJ.3B.316.CYBD92.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 16
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)