PEG.3B.312.CYMD11Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: PEG.3B.312.CYMD11Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PEG.3B.312.CYMD11Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5261 pcs Φύλλο δεδομένων PEG.3B.312.CYMD11Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 12
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome