PAG.M1.0NL.AC52Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAG.M1.0NL.AC52Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAG.M1.0NL.AC52Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3978 pcs Φύλλο δεδομένων PAG.M1.0NL.AC52Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)