PAG.M0.9NL.AC52G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAG.M0.9NL.AC52G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAG.M0.9NL.AC52G Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4676 pcs Φύλλο δεδομένων PAG.M0.9NL.AC52G.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M09 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 9
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black, Gray
καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)