PAG.M0.5NL.AC65AZ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAG.M0.5NL.AC65AZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAG.M0.5NL.AC65AZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6025 pcs Φύλλο δεδομένων PAG.M0.5NL.AC65AZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 5
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black, Blue
καλώδιο Εγκαίνια 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)