PAB.M1.0NL.AC39NZ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAB.M1.0NL.AC39NZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAB.M1.0NL.AC39NZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5909 pcs Φύλλο δεδομένων PAB.M1.0NL.AC39NZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 10
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)