PAB.M0.5NL.AC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN INLINE PLUG
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAB.M0.5NL.AC52NZ Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 5126 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)