FLA.4S.306.CLAC10
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FLA.4S.306.CLAC10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FLA.4S.306.CLAC10 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5341 pcs Φύλλο δεδομένων FLA.4S.306.CLAC10.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 4S
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 16A Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.358" ~ 0.394" (9.10mm ~ 10.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome