FHL.2B.310.CYMD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN R/A PLUG
Φύλλα δεδομένων: FHL.2B.310.CYMD92Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FHL.2B.310.CYMD92Z Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 5519 pcs Φύλλο δεδομένων FHL.2B.310.CYMD92Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός L
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome