FHJ.2B.308.CYMD72Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN R/A PLUG
Φύλλα δεδομένων: FHJ.2B.308.CYMD72Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FHJ.2B.308.CYMD72Z Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 5744 pcs Φύλλο δεδομένων FHJ.2B.308.CYMD72Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome