FHJ.1B.304.CYMD62
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FHJ.1B.304.CYMD62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FHJ.1B.304.CYMD62 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4068 pcs Φύλλο δεδομένων FHJ.1B.304.CYMD62.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Επικοινωνία Υλικό Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)