FHG.2B.316.CNAD72
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FHG.2B.316.CNAD72.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FHG.2B.316.CNAD72 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4371 pcs Φύλλο δεδομένων FHG.2B.316.CNAD72.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome