FGJ.3B.318.CLLD11Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGJ.3B.318.CLLD11Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGJ.3B.318.CLLD11Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4054 pcs Φύλλο δεδομένων FGJ.3B.318.CLLD11Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome