FGJ.3B.310.CYMD10Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGJ.3B.310.CYMD10Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGJ.3B.310.CYMD10Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5191 pcs Φύλλο δεδομένων FGJ.3B.310.CYMD10Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 12A
Επικοινωνία Υλικό Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)