FGJ.3B.308.CYMD10Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGJ.3B.308.CYMD10Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGJ.3B.308.CYMD10Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4471 pcs Φύλλο δεδομένων FGJ.3B.308.CYMD10Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome