FGJ.2B.310.CYMD62Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGJ.2B.310.CYMD62Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGJ.2B.310.CYMD62Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5868 pcs Φύλλο δεδομένων FGJ.2B.310.CYMD62Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome