FGJ.0B.305.CYMD56
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 5POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGJ.0B.305.CYMD56.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGJ.0B.305.CYMD56 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 5POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4741 pcs Φύλλο δεδομένων FGJ.0B.305.CYMD56.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 5
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Επικοινωνία Υλικό Bronze
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome