FGG.5K.310.CYCC14Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGG.5K.310.CYCC14Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.5K.310.CYCC14Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5437 pcs Φύλλο δεδομένων FGG.5K.310.CYCC14Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 5K
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.535" ~ 0.571" (13.60mm ~ 14.50mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FGG.5K.314.CYCC18
FGG.5K.314.CYCC18
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4942 pcs
Κατεβάστε: FGG.5K.314.CYCC18.pdf
RFQ
FGG.5K.314.CYCC20
FGG.5K.314.CYCC20
Σε απόθεμα: 5442 pcs
Κατεβάστε: FGG.5K.314.CYCC20.pdf
RFQ
FGG.5K.310.CYCC14
FGG.5K.310.CYCC14