FGG.4K.316.CNAC15
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGG.4K.316.CNAC15.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.4K.316.CNAC15 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4362 pcs Φύλλο δεδομένων FGG.4K.316.CNAC15.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 4K
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Προστασία Ingress IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome