FGG.1K.731.CJAK75
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGG.1K.731.CJAK75.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.1K.731.CJAK75 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5004 pcs Φύλλο δεδομένων FGG.1K.731.CJAK75.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 731 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1K
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome