FGG.1B.307.CYBD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN INLINE PLUG
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.1B.307.CYBD62Z Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 4638 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome