FGB.2B.310.CYCD99
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FGB.2B.310.CYCD99.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGB.2B.310.CYCD99 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4410 pcs Φύλλο δεδομένων FGB.2B.310.CYCD99.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 10
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome