FGB.2B.306.CYCD82Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN INLINE PLUG
Φύλλα δεδομένων: FGB.2B.306.CYCD82Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGB.2B.306.CYCD82Z Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 4589 pcs Φύλλο δεδομένων FGB.2B.306.CYCD82Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 6
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome