FGB.1B.307.CLAD62
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGB.1B.307.CLAD62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGB.1B.307.CLAD62 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4015 pcs Φύλλο δεδομένων FGB.1B.307.CLAD62.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 7
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FGB.1B.307.CLAD62Z
FGB.1B.307.CLAD62Z