FGB.1B.305.CLAD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGB.1B.305.CLAD52Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGB.1B.305.CLAD52Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6004 pcs Φύλλο δεδομένων FGB.1B.305.CLAD52Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 1B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome