FFA.2E.304.CLAK10Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FFA.2E.304.CLAK10Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.2E.304.CLAK10Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4756 pcs Φύλλο δεδομένων FFA.2E.304.CLAK10Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 2E
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm)