FFA.0S.304.CYCC37Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: FFA.0S.304.CYCC37Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.0S.304.CYCC37Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4881 pcs Φύλλο δεδομένων FFA.0S.304.CYCC37Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0S
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 4
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome