FFA.0S.302.CLAK57Z
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FFA.0S.302.CLAK57Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.0S.302.CLAK57Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5718 pcs Φύλλο δεδομένων FFA.0S.302.CLAK57Z.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 302 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0S
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα Q11130063
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm)