FFA.0S.116.CLAK52
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FFA.0S.116.CLAK52.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.0S.116.CLAK52 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5880 pcs Φύλλο δεδομένων FFA.0S.116.CLAK52.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 116 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 0S
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Επικοινωνία Υλικό Brass
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FFA.0S.110.NZZ
FFA.0S.110.NZZ
Περιγραφή: CONN INSERT SHELL PLUG CABLE
Σε απόθεμα: 5706 pcs
Κατεβάστε: FFA.0S.110.NZZ.pdf
RFQ
FFA.0S.116.CLAK52Z
FFA.0S.116.CLAK52Z