UDZVTE-172.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZVTE-172.7B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.7V 200MW UMD2
Φύλλα δεδομένων: 1.UDZVTE-172.7B.pdf2.UDZVTE-172.7B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UDZVTE-172.7B
Αριθμός εξαρτήματος UDZVTE-172.7B Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 200MW UMD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1412528 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UDZVTE-172.7B.pdf2.UDZVTE-172.7B.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή UMD2 Σειρά -
Ισχύς - Max 200mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F Αλλα ονόματα UDZVTE-172.7B-ND
UDZVTE-172.7BTR
UDZVTE172.7B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 110 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 200mW Surface Mount UMD2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UDZVTE-1716B
UDZVTE-1716B
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 200MW UMD2
Σε απόθεμα: 1180022 pcs
Κατεβάστε: UDZVTE-1716B.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 20V 200MW UMD2
Κατεβάστε: UDZVTE-1720B.pdf
RFQ
UDZVTE-1727B
UDZVTE-1727B