UCR01MVPJLR51
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR01MVPJLR51 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES 0.51 OHM 5% 1/8W 0402
Φύλλα δεδομένων: UCR01MVPJLR51.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UCR01MVPJLR51
Αριθμός εξαρτήματος UCR01MVPJLR51 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES 0.51 OHM 5% 1/8W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 670533 pcs Φύλλο δεδομένων UCR01MVPJLR51.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Σειρά UCR Λειτουργία του πίνακα 510 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.017" (0.43mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 510 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film