TRR01MZPF1820
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPF1820 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 182 OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: TRR01MZPF1820.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRR01MZPF1820
Αριθμός εξαρτήματος TRR01MZPF1820 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 182 OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3617914 pcs Φύλλο δεδομένων TRR01MZPF1820.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά TRR Λειτουργία του πίνακα 182 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RHM18.2BHDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 182 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film