TCFGB1C336M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGB1C336M8R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 16V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: 1.TCFGB1C336M8R.pdf2.TCFGB1C336M8R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TCFGB1C336M8R
Αριθμός εξαρτήματος TCFGB1C336M8R Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή CAP TANT 33UF 16V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159397 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TCFGB1C336M8R.pdf2.TCFGB1C336M8R.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά TCFG Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 511-1673-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά Fail Safe with Built-in Fuse Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric)
χωρητικότητα 33µF